Попередні перегляди стрічки “Скло” зібрали вражаючі каси

0
398

Як і розраховували кінокритики, нова стрічка від іменитого М. Найта Ш’ямалана зібрала пристойні каси на допрем’єрних показах. Майбутній американський трилер «Скло» із Брюсом Віллісом, Джеймсом Мак-Евоєм та Семюелем Л. Джексоном у головних ролях уже з’явився на великих екранах.

Найбільш очікувана картина січня лише за перший вікенд заробила близько сімдесяти мільйонів доларів. І те винятково у межах американських кордонів. Стрічка про супергероїв, чи то антигероїв, чи суперлюдей ще до виходу у прокат гучно заявила про себе інтригуючим сюжетом.

Серед головних персонажів з’явився також Біллі Мілліган, «герой» гучного бестселера від Деніела Кіза. За свідченнями сценаристів, у фіналі супергеройської саги остаточно розкриється особистість «Спліта», що вперше сколихнула кінопростір ще у 2016 році.

«Скло» – завершальний фільм оригінальної трилогії, створеної Ш’ямаланом та розпочатої ще 19 років тому зі стрічки «Невразливий». Тим не менш, фінал культової серії схвально оцінило лише 35% глядацької аудиторії – про це свідчить іменитий сайт із кінокритикою «Rotten Tomatoes».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here