Повний список переможців “Золотий Глобус”

0
629

“Big Little Lies” та “Three Billboards outside Ebbing, Missouri” оприлюднила чотирьох переможців у кожному виданні. 75-те нагородження “Золотого Глобусу”  відбулося в неділю ввечері 7 січня цього року, на Беверлі Хілтон.
Лора Дерн – другорядна актриса та Олександр Скарсгард у якості другорядної ролі. Перемога Амазонська Чудова Місіс Мєйзєл за найкращу серію комедій та за ведучу актрису для Рейчел Брошахан.
Казка Раба Хулу заявлена на приз на найкращий телевізійний драматичний серіал. У телепередачі HBO “Big Little Lies”  вхопила аж 4 перемоги за найкращу лімітовану серію, Ніколь Кідман.

У фільмі “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri” затвержено 4 перемоги, у тому числі, за найкращу драму, Францисою МакДорманд за категорію ведучої актриси, Мартін Макдонаг за сценарій та актора другого плану Сема Роквела.
Тим часом, Джільєрно Дель Торро отримав приз за найкращого постановника у “Формі Води”. Леді Птах виграла премію двічі, за найкращу комедію та ведучу роль актриси Сеопсі Ронан. Всі актори показали себе достойно, та справедливо отримали свої нагороди.