Приголомшливі результати прем’єри “Аквамену”

0
569

Ще до вечора, а точніше – до 17:00 за пекінським часом, Джейсон Мамоа заробив на касових зборах більш ніж 10 мільйонів доларів на ринку, не враховуючи додатковий дохід від попередніх нічних переглядів.
Кіностудія Warner Bros спільно з DC спричинили значний резонанс на прем’єрних показах у Китаї – першій країні, де була оприлюднена нова супергеройська картина. Лише за п’ятницю «Аквамен» зібрав каси у розмірі 89 мільйонів китайський юаней, що прирівнюється 12,9 мільйонів доларів США. Прибутки від стрічки з дня на день лише зростають.

Значні касові збори прогнозувались ще до перших показів «Аквамена». За результатами кінооглядів, фільм зібрав 8.4/10 на китайському ресурсі «Douban» та 9.5/10 згідно з місцевим додатком по купівлі квитків «Maoyan». Такі показники суттєво виокремились серед інших голлівудських стрічок року.

Warner Bros. вирішила показати «Аквамена» спершу Китаю, щоб отримати значний бюджетний скачок під кінець року – включаючи «Мері Поппінс» та «Шмеля», відгалуження «Трансформерів». Американський дебют запланований на 21 грудня, власне у святковий період.
Відзнятий із Джеймсом Ваном та Джейсоном Мамоа у головних ролях, «Аквамен» претендує на прибуток у розмірі 60 мільйонів доларів у рамках китайських показів, що може стати найкасовішою кінопрем’єрою в історії DC.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here