“Queen” лунатиме знову”: “Богемна рапсодія” матиме продовження

0
506


Увесь свій знову закохався у британський гурт “Queen” та Рамі Малека після виходу культової стрічки “Богемна рапсодія”, в якій зображене народження та життя гурту до їхнього легендарного виступу на благодійному фестивалі “Live Aid” у Лондоні. Фанам настільки сподобався Рамі Малек і те, як він вжився в роль, що мережа почала “вибухати” від запитань, чи буде продовження кіношної історії “Queen”.
Виконавець образу Фредді Мерк’юрі американський актор Рамі Малек отримав за роль численну кількість нагород, в тому числі і статуетку “Оскар”. Зважаючи на неймовірний успіх, у Штатах вже ведуть активні обговорення щодо майбутнього продовження фільму.

У одному з інтерв’ю Руді Долезаль, режисер декількох відеокліпів “Queen”, каже, що менеджер групи, Джим Біч, буде зацікавлений у наступній частині стрічки. “Я впевнений, що він планує продовження, яке починається з “Live Aid,” – стверджує Руді і додає, що група зараз це обмірковує. Зараз режисер пише книгу під назвою “Мій друг, Фредді” і пізніше планує випустити свої особисті інтерв’ю з фронтменом гурту у фільмі “Фредді Мерк’юрі”.
Ця інформація – хороший знак для шанувальників гурту та стрічки. “Богемна рапсодія” зібрала понад 870 мільйонів доларів по всьому світу, виграла чотири Оскари у лютому, і спровокувала відродження популярності групи в цілому.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here