Рамі Малек хотів би, щоб в «Богемній рапсодії» показали більше особистого життя Фредді Мерк’юрі

0
613

Якщо ви фанат Queen, то напевно, отримали купу задоволення під час перегляду «Богемної рапсодії», байопіку про життя гурту та, зокрема, вокаліста Фредді Мерк’юрі.
Проте не все у фільмі є ідеальним: нещодавно виконавець головної ролі, Рамі Малек, зізнався, що хотів би, щоб у стрічці приділили більше уваги особистому життю Фредді.
«Я розумію, що все це було би важко вмістити в один фільм, бо ми мали занадто багато матеріалу, який потрібно було екранізувати: від становлення Queen до стосунків Мерк’юрі із Мері Остін, його першої жінки. Дуже шкода, що у нас просто не було місця для решти».
Режисер фільму, Браян Сінгер, вирішив більше зконцентруватися на історії гурту, показати його життя зсередини: створення і запис пісень, виступи. Крім того, в фіналі стрічки було майже повністю відтворено виступ Queen 1985 року на Live Aid.

Звичайно, у картині показано стосунки Фредді з Джимом Хаттоном і Джоном Рідом, менеджером гурту в 1975-78 рр., й сексуальну орієнтацію Мерк’юрі не приховали, як боялися деякі фанати. Проте, на думку багатьох, зокрема й Рамі Малека, особисте життя легендарного вокаліста було висвітлено занадто поверхнево.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here