Рамі Малек зніметься у 25-му фільмі про Джеймса Бонда

0
407

Оскароносний актор Рамі Малек зіграє лиходія в 25-му офіційному фільмі про Джеймса Бонда (стрічка ще не має офіційної назви). Акторський склад та творчий колектив були оприлюднені у Ямайці на презентації майбутнього фільму. Режисером стрічки виступить Кері Фукунага.
Фільм вийде на світові екрани у квітні наступного року. Це буде п’ята і заключна робота 51-річного актора Деніела Крейга у ролі агента 007. Нагадаємо, що 37-річний Рамі Малек отримав “Оскар” за роль Фредді Мерк’юрі в “Богемній рапсодії”. У цій стрічці він буде “загадковим лиходієм, що озброєний небезпечною новою технологією”.
Подробиці характеру персонажа Малека поки невідомі, на офіційній презентації майбутньої стрічки він не був, але надіслав відеоповідомлення, що підтверджує, що він зіграє злочинця. “Я застряг тут у Нью-Йорку на зйомках, але я з нетерпінням чекаю, коли приєднаюся до всієї команди”, – каже єгипетсько-американський актор, який зараз знімає телешоу “Містер Робот”.

Окрім Рамі Малека та Деніела Крейга, у фільмі зіграють французька модель Леа Сейду, британські актори Рейф Файнс, Бенжамін Уйшоу, Наомі Харріс, Рорі Кіннір та інші. Про сюжет майбутнього блокбастеру відомо поки що небагато.
Бонд знову буде покликаний врятувати світ від тіньового супротивника. На початку фільму головний герой вирішує залишити активну службу і насолодитися тихим життям на Ямайці. Однак, його спокій триває недовго, бо несподівано з’являється його старий друг Фелікс Лейтер з ЦРУ з проханням про допомогу. Місія порятунку викраденого вченого виявляється більш складною для Бонда, ніж очікувалося, виводячи його на слід таємничого лиходія, озброєного небезпечною новою технологією.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here