Режисер “Богемної рапсодії” і “Рокетмена” може зняти фільм про Мадонну

0
260

Після шаленого успіху стрічки “Богемна рапсодія” про Фредді Мерк’юрі та гурт “Queen” режисер картини Декстер Флетчер зобразив життя і творчість Елтона Джона у фільмі “Рокетмен”. Однак, є ще одна музична ікона, чий життєвий і кар’єрний шлях на сцені він хотів би продемонструвати на екрані: її ім’я Мадонна.
Коли Декстера запитали, які ще цікаві історії він хотів би показати, він відповів: “Я б обрав Мадонну. Це звучить як справжня їзда на гірках. Це було б надзвичайно”. Однак, як зазначив режисер, про зйомки ще навіть не замислювався.
“Ні, ні, що ви. Я не знаю, наскільки б ця ідея сподобалась Мадонні. Але як би круто це було. Якби я мав обирати музичну ікону – це точно була б саме вона,” – розповідає 53-річний Декстер.

Однак, є підстави вважати, що, якщо він все ж таки зважиться на зйомки, Мадонна може цю ідею “заморозити”. На наступний день після того, як у квітні 2017 року було оголошено, що “Universal” засідав на “Blonde Ambition”, обговорюючи біографічну картину, зосереджену на початкові кар’єри співачки, у своєму Інстаграмі Мадонна цього не схвалила.
“Ніхто не знає того, що я знаю і що я бачила. Тільки я можу розповісти свою історію. Кожен, хто намагається, є шахраєм і дурнем. Шукають миттєвого задоволення, нічого не роблячи. Це хвороба в нашому суспільстві,” – написала зірка під дописом.


Так чи інакше, співачка все одно може змінити свою думку про біографічну стрічку. Вже цього тижня на екрани вийде “Рокетмен” з Тероном Еджертоном у ролі Елтона Джона. Стрічці прогнозують успіх.
Нагадаємо, що “Богемна рапсодія” стала найприбутковішим біографічним фільмом: картина зібрала понад 900 млн доларів по всьому світу, а це означає, що попереду неї лише “Титанік”, “Аватар”, “Зоряні війни. Епізод I. Прихована загроза” за касовими зборами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here