Що буде із Marvel після Війни Нескінченності?

0
480

Особистість Керол Денверс вважається чи не ключовою у марвелівському кіновсесвіті. Про це відомо усім, хто бодай раз розгортав однойменні комікси. Втім, для поціновувачів великих екранів вона досі залишається загадкою. Не кожен глядач цілком усвідомлює, у чому полягає її перевага над іншими персонажами.

Ходять чутки, що лише Капітан Марвел зможе перемогти Таноса. Простими словами, вона – це своєрідний аналог Супермена. Всесильна та мандрує між галактиками. Єдина відмінність – Керол народилась звичайною людиною. Тим не менш, у світі кінематографу вона поки далека від позицій Тоні Старка чи Стіва Роджерса.
Поки що. Адже історія про Капітана Марвел не лише стане одним із численних фільмів від однойменної кіностудії, але й повинна покласти початок оновленій сюжетній лінії. Як відомо, Війна Нескінченності стане крапкою для багатьох героїв. Яких саме – наразі не відомо.

Зважаючи на трейлери до очікуваної вступної стрічки, студія ще не сформувала картини майбутнього всесвіту остаточно. Нам відомо, що зможе Капітан Марвел. Відомо також, що вона зробить значний внесок у боротьбі з Таносом. Але ніхто поки не зрозумів, що вона за людина.
У будь-якому разі, перенесення сильного жіночого персонажа із коміксів на екрани стане кроком, що змусить працювати студію Marvel в зовсім іншому напрямку. Не обійдеться без оновлення аудиторії та скачків рейтингу.
Але, з огляду критиків, дійсний всесвіт уже пережив своє та потребує перезавантаження. Старі персонажі зробили усе, що могли. А нові історії поступово влазять до поп-культури. Це неминуче.
Хто поки не чув, Капітана Марвел зіграє іменита американська акторка Брі Ларсон. Минулоріч знаменитість спробувала охарактеризувати свого персонажа: «Вона агресивна і вперта, імпульсивна та запальна. Вона – перша, хто вступить у поєдинок. Що важливо – у неї чудове почуття гумору».
Очікувана стрічка з’явиться на великих екранах України сьомого березня цього року та стане своєрідним вступом до завершальної картини «Месників».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here