Що відомо про “Kingsman-3” – подробиці нової стрічки

0
459

Харизматичний та зі смаком, елегантний чорний гумор у поєднанні із витриманим британським стилем – загалом, мовиться про таємну службу «Kingsman». Точніше, про однойменну екранізацію від Метью Вона.
Вражаючий успіх двох перших частин не дав поставити крапку на зйомках. Приквел до «Kingsman» буде. Тільки-от не настільки швидко, як усі на це очікували. Роботу над кінокартиною дещо перенесли, відтак, прем’єра відбудеться на початку наступного року. Безпосередньо у сезоні кінопремій.

Що ж, не «50 відтінків сірого» будуть вабити закоханих на День Святого Валентина. У наступному році до Дня Кохання голлівудські фільммейкери представлять очікуваний усіма комедійний бойовик. Ймовірно, і без теми кохання фільм не обійдеться.

Подейкують, зміни у графіках зйомок безпосередньо пов’язані зі злиттям Disney та 20th Century Fox. Тож, розклад кінопрем’єр уже дещо змістився. А ще, у третій частині «Kingsman» суттєво зміниться акторський склад. Ходять чутки, що головні ролі взяли Рейф Файнз, Метью Гуд та Гарріс Дікінсон. Так чи інакше, поки достеменно не відомо, коли врешті Disney займеться маркетингом 20th Century Fox.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here