В кіно стартував фільм “Людина-павук: повернення додому”

0
689

Головний герой ще зовсім недавно був абсолютно звичайним школярем, життя якого не ладилося. Все змінилося після нудної екскурсії на місцевий завод, де Пітера вкусив невеликий павук.
Незначний укус спричинив за собою неймовірні наслідки. Незабаром підліток виявляє у себе вражаючі здібності. Наприклад, він може підійматися на вертикальні поверхні. Також у Пітера з’являється суперсила, не кажучи вже про дивовижних залозах, що дозволяють випускати з руки міцну павутину.

Після цього в житті підлітка відбувається трагедія, яка допомагає йому зрозуміти філософію тільки що загиблого дядька. Пам’ятаючи слова чоловіка про відповідальність, що приходить з великою силою, головний герой фільму «Людина-павук: Повернення додому» вирушає в міські нетрі, щоб дати відсіч злочинності.
Самовідданість Пітера дозволяє йому зустрітися з легендарними «Месниками». На жаль, серйозно ніхто не сприймає. Ця обставина змушує героя діяти поодинці. Чи доведе він Старку і іншим свою корисність або лише погіршить ситуацію?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here