Спін-оф “Зоряного шляху” зламає усі стереотипи франшизи

0
424

Новий серіал від культової франшизи «Зоряний шлях» уже створюється на знімальних майданчиках Голлівуду. Незабаром на великі екрани повернеться фаворит прихильників фантастичного сюжету Жан-Люк Пікар, якого вкотре зіграє Патрік Стюарт. Втім, на цьому і завершується усе традиційне у кінокартині. Ряд епізодів нового «Зоряного шляху» радикально відрізнятиметься від усього раніше створеного від іменитої франшизи – запевнив виконавчий продюсер Алекс Курцман.

«Це будуть цілковито інакші стрічки, у чому і полягає наше відкриття», – зізнався Курцман для американського щотижневика EW. «Частина «Дискавері» відзначилась неабияк захоплюючим сюжетом. «Наступне покоління» – глибиною думок. Ми спробуємо віднайти баланс між двома успішними фільмами та створити щось цілковито нове та не менш вражаюче».
Що найцікавіше, Курцман жодного разу не обмовився про «Зоряний шлях» у назві майбутнього серіалу. «Пікар» поки залишається робочою назвою, що безпосередньо натякає на сюжетний хіт історії спін-офу. Тим не менш, не виключено, що у назві врешті з’явиться культове словосполучення «Зоряний шлях».

Точної дати виходу багатосерійного фільму поки не відомо – навіть режисерам. Виконавчий продюсер пояснив, що останнім часом виникли певні проблеми із головним актором Патріком Стюартом. Це і стало чи не основною причиною відсутності прем’єрних дат.
Тим часом, вихід другого сезону оновленої франшизи під культовою назвою «Зоряний шлях» призначений на 17 січня наступного року – без війни клінгонців та із більш невимушеним сюжетом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here