Співачка Бейонсе стала продюсером альбому, присвяченому римейку мультфільму “Король Лев”

0
269


Вже наступного тижня майже у всіх кінотеатрах світу відбудеться прем’єра римейку культового мультфільму “Король Лев”. Співачка Бейонсе, як відомо, у новому фільмі озвучила Налу, дівчину Сімби. Не обійшлося, звісно, без музичного треку від поп-діви, який увійде до нового альбому, продюсером якого стала Бейонсе. 
Сьогодні на офіційному Youtube-каналі Бейонсе з’явилась композиція під назвою “Spirit” до “Короля Лева”, а “Disney”, в свою чергу, оголосив у Twitter, про випуск нового альбому “Король Лев: Подарунок”. До платівки увійде не лише новий трек Бейонсе, а й пісні натхненних фільмом африканських митців та звуки дикої природи.
Вчора, у вівторок, відбулась прем’єра “Короля Лева” у Голлівуді, куди Бейонсе завітала зі своєї донькою. Трек “Spirit” з’явиться у фільмі саме у сцені зворушливої взаємодії Сімби з левицею Налою, яку озвучила співачка.

На голлівудській прем’єрі “Короля Лева” Бейонсе поділилася, що це для неї абсолютно новий досвід: “Я хотіла зробити більше, ніж створити колекцію пісень, натхненних фільмом. Це суміш жанрів і співпраці, це не є єдиним звуком. До альбому входить все: від R&B, поп-музики, хіп-хопу до Afro Beat”.
Зірка додала, що треками хотіла зв’язати сюжетну лінію. “Кожна пісня була написана для відображення розповіді про фільм, що дає слухачеві можливість уявити власні образи, слухаючи нову сучасну інтерпретацію,”– зазначає співачка.
Офіційний саундтрек нового “Короля Лева”, створений Хансом Зіммером і Джоном Фавро, буде випущений компанією “Walt Disney Records” завтра, 11 липня. Трейлер до стрічки компанія презентувала ще у квітні.

Нагадаємо, що “Король Лев” – це зворушлива історія про левеня Сімбу, який у майбутньому має стати королем савани. З його батьком стається страшна трагедія, а Сімба, переконаний у тому, що він винен у цьому, покидає батьківщину.
Через багато років він повертається, аби врятувати рідних від смерті та голоду, що спричинив новий король на ім’я Шрам, рідний брат його покійного батька. Сімба змагається з ним і стає новим володарем своїх рідних земель та королем звірів.
Мультфільм “Король Лев” набув шаленої популярності після його виходу у 1994 році. Римейку також прогнозують успіх. Після вчорашньої голлівудської прем’єри критики залишили переважно схвальні відгуки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here