Стрічка “Шазам!” очолює кінопрокат у Сполучених Штатах

0
365


Класичний у своєму жанрі фільм про підлітка у тілі супергероя перевершив усі сподівання за результатами касових зборів. Картина, створена Девідом Ф. Сандбергом, уже посіла топові місця серед найпопулярніших сюжетів кіносезону. Втім, згідно з прогнозами, це ще далеко не межа успішності.
Навіть за скромних для Голлівуду прибутків у розмірі ста тисяч мільйонів доларів, не виникає жодних сумнівів, що фільм окупитися та ще й подарує своїм творцям пристойні прибутки. Тільки у прем’єрні дні «Шазам!» отримав близько 57 мільйонів доларів серед північноамериканського медіапростору. Як результат – фільм таки очолив кінопрокат у Сполучених Штатах.

Що цікаво, це не перший фільм за останні кілька років, що приносить студії коміксів DC приголомшливі рейтинги. Першими стали «Диво-жінка» та «Аквамен». Відтак, однойменний кіновсесвіт супергероїв не припиняє розширюватись. А, разом з тим, створювати усе глибші сюжети.

Нагадуємо, стрічка «Шазам!», що уже з’явилась на великих екранах, розповідає про підлітка Біллі Бетсона із надзвичайним вмінням перетворюватись у дорослого супергероя, якого зіграв Захарі Лівай. Головним антагоністом картини став доктор Тадеус Сівана, він же кіноактор Марк Стронг.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here