Стрічці “Форрест Гамп” 25 років: актриса Робін Райт показала архівне фото з Томом Генксом

0
654


Оскароносна стрічка “Форрест Гамп” цьогоріч святкує великий ювілей – 25 років з моменту її появи на великих екранах. Фільм став найкасовішим серед усіх картин 1994 року і навіть посів 12 місце у рейтингу найкращих фільмів світу, на думку глядачів сайту IMDb. Робін Райт, актриса, що зіграла одну з головних ролей, а саме дівчину Форреста Гампа, відзначила цю подію у своєму Instagram.
У пості актриса поділилася чудовою фотографією з Томом Генксом, що виконав роль Форреста Гампа. 53-річна Робін написала: “Я завжди буду твою дівчиною”. Саме цю фразу дівчина Форреста Дженні часто говорила йому у фільмі, навіть коли вони з’являлися та зникали з життя один одного протягом декількох десятиліть і, зрештою, народили дитину разом.


Легендарний фільм дебютував 6 липня 1994 року і зібрав близько 707,7 мільйонів доларів. Щоб відсвяткувати 25-річчя стрічки, “Paramount Pictures” у травні організував відкритий показ фільму на Національній Алеї у Вашингтоні, округ Колумбія. Колись навіть були розмови про продовження картини, однак компанія вирішила залишити класику класикою.
Нагадаємо, що у центрі уваги – історія про великодушного хлопця Форреста, єдиною проблемою якого є низький IQ. Через це його недолюблюють однолітки, а усі прогнозують йому сумне майбутнє. Та наперекір долі, сам того не здогадуючись, Форрест досягає успіху. Ця добра і місцями жорстока історія нікого не залишає байдужим, адже показує те, наскільки важливими є любов і велике серце.

Окрім Тома Генкса та Робін Райт у стрічці зіграли Гері Сініз, Майкелті Вільямсон, Саллі Філд, Ребекка Вільямс та інші, а режисером став Роберт Земекіс. У фільмі є багато апеляцій до реальних подій, що сталися в Америці у другій половині ХХ століття, що робить його ще більш цінним. Зазначимо, що “Форрест Гамп” знято за однойменним романом Вінстона Грума.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here