Сценаристи анонсували деталі стрічки “Диво-жінка 3”

0
365

Голлівуд дивувати не припиняє. Не вийшло й другої частини культової стрічки про жінку-амазонку, а режисерка Петті Дженкінс уже поділилась деталями третього фільму. Жінка зазначила, що глядач нарешті зможе побачити «сучасну історію» та зрозуміти, як Диво-жінка стала частиною Ліги Справедливості.

«Я не планую знову поміщати Діану у минуле, адже сценарій прямує до майбутнього. Ми прямуємо до майбутнього», – зазначає Дженкінс. Вона вже встигла стати воїном Другої світової, попереду – «переломні» 80-ті та сучасність.

У головного директора «Диво-жінки» існує далеко не одне бачення на розвиток подій. Але у жодному із них Діана не залишиться у минулому. А також, режисера додає: «Це однозначно сучасна історія. Розповідь про незалежну та мужню жінку, «амазонку». Це все, що я можу наразі сказати. Хоча, на правду, сама поки не визначилась із тим, що буде далі».

Що цікаво, Диво-жінка уже з’являлась на кіноекранах як «жителька» ХХІ століття – у першому фільмі «Ліги Справедливості» 2017-го року. Проте сольна стрічка зазнала не меншого успіху. Приголомшливі каси у розмірі більше ніж вісімсот тисяч доларів та, на додачу, неабияк високі оцінки від критиків. Не дивно, що іменита студія DC нарешті відсвяткувала свій перший мільярд.
«Ніколи не говоріть ніколи», – згадала Петті Дженкінс також про вражаючі результати дебюту першого «Аквамена». І заявила, що студія зовсім скоро почне роботу над продовженням історії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here