Студія Marvel заявила про бісексуальність усім відомого героя

0
568

У світі кіно із плином часу не обходиться без гучних заяв, особливо якщо це стосується уже як культової студії Marvel. Днями раніше керівник кінокомпанії, Кевін Фейдж, тільки оголосив про відкриття нової фази всесвіту Marvel, як у мережі з’явилось чимало нових фактів про оголошені анонси фільмів. І, з огляду на все, феміністичними настроями «Капітана Марвел» ситуація не вичерпується.
Зовсім згодом на великих екранах прихильники легендарних сюжетів зможуть зустріти відомого персонажа у дещо інтерпретованому форматі. Якщо бути конкретнішим, студія Marvel вирішила створити першого у рамках однойменного кіновсесвіту бісексуального героя, і ним стане Валькірія, вона ж Тесса Томпсон із серії фільмів про Тора.


Подібним рішення Кевін Фейдж розраховує, що до перегляду анонсованих фільмів долучиться ще безліч нових глядачів, яких зацікавить настільки сучасний підхід до сексуальної орієнтації. Разом з тим, це вкотре ілюструє факт того, що Голлівуд усіма силами намагається підтримувати світову ЛГБТ-спільноту, навіть якщо справа стосується звичного для сучасності висвітлення героїв.
Гучною заявою очільник Marvel поділився у рамках чи не наймасштабнішого у світі Comic-Com, що традиційно проходить у Сан-Дієго. «Як новий король, вона повинна знайти свою королеву. Це буде її перше завдання», – пояснює Кевін Фейдж назву четвертої стрічки із однойменної серії, «Тор: Любов і грім». Як це вплине на історію – глядачі зможуть дізнатись лише за кілька років.

А поки, мережа буквально таки сповнена анонсами майбутніх фільмів. Серед яких і безліч сольних картин про персонажів, які, здавалось би, покинули сучасність кіновсесвіту. Так чи інакше, на Marvel очікують радикальні зміни. Що стосовно уже зазначеного четвертого фільму, у ньому і сюжет буде інтерпретований. Безумовно, чи не кожного здивує факт того, що на великих екранах з’явиться новий Бог Грому. Ба більше – ним буде жінка, колишня головного героя.
З огляду на все, поки Наталі Портман буде хизуватись молотом, Кріс Гемсворт здивує світ появою у третій частині «Вартових галактик». Щонайменше, на це натякає фінал четвертих «Месників». Що стосовно неординарної ролі Тесси Томпсон у новому «Торі», акторка й у дійсності не приховує своєї бісексуальності.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here