Стилістів ”Чорної пантери” та ”Народження зірки” нагородять

0
529

Стилістів, що працювали над фільмами ”Чорна пантера” та ”Народження зірки” нагородять на п’ятому щорічному Hollywood Beauty Awards, що відбудеться 17 лютого. Про номінації було оголошено у вівторок, а саме дійство відбуватиметься в Авалон Голлівуді.
Стиліст ”Чорної пантери”, Рут Картер, буде відзначена особливою нагородою, крім неї номінацію за кращі костюми отримають Сандра Амандар та Том Еребут (стилісти Леді Гаги), Александра Менделькорн (Джянел Мона), Венді і Ніколь Ферейра (Кріс Пайн).

Про  про створення стилю для Леді Гаги на номінацію Золотого Глобуса за її дебют у фільмі ”Народження зірки” розповідає її команда стилістів Амадор та Еребут: ”Ми хотіли випробувати деякі зразки старого голлівудського гламуру, але водночас дозволити їй бути собою, кожен вигляд був таким неподібним до попереднього… Ми однозначно брали більш класичний підхід, але із елементами фвнтазії. Ми хотіли, щоб все виглядала дуже правдиво і підкреслювало її гру.”

Вони говорять, що найбільш магічним моментом було, коли прем’єра відбувалась у Венеції, Леді Гага одягнула сукню із рожевим пір’ям фламінго від Valentino. Стилісти розповідають: ”Дощ, блискавки енергія довкола – все це було таким особливим досвідом для нас. Це була перша прем’єра і атмосфера, і оточення були захоплюючі.”

Рут Картер, стиліст фільму ”Чорна Пантера” розповідає: ”Це однозначно заявляє про ідентичність в (афропанковому) русі. І це є найбільш значима частина. Це не просто афро-американська розповідь, яка розповідає про те, як будувати мости, а не зводити бар’єри.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here