“Світ монстрів” Гільєрмо дель Торо

0
667

Коли Гільєрмо дель Торо працював над стрічкою “The Shape Of Water” він знав, що ключ до успіху: сильний сценарій та добре продумане чудовисько. З ним також працював скульптор Майк Хіл – творець монстрів, що їх видумує Гільєрмо, та ветеран кіномонстрів Шейн Махан, що добре спеціалізується на такому.

Концепція створення чудовиська полягає у тому, що на ньому мінімум штучних закарлючок та зайвого брухту, творці  максимально приблизилися до людської форми. Тобто повинен був вийти монстр, який схожий на людину, але при всьому цьому він мав бути дуже сюрреалістичний. Наче то людина із іншої реальності. Директор фільму навіть виділив кошт зі своєї кишені, не дочекавшись затвердження кінокомпанією.

Головне щоб костюмчик сидів! А саме, його створили спеціально для актора Дага Джонса, що вже співпрацював з Гільєрмо у п’яти попередніх кінострічках. Створювачі костюму використають силікон та ще багато новітніх техногологій, для того щоб м’язи актора-монстра виглядали як рідні, та й не тільки м’язи…

Взагалі, команда дуже задоволена результатом та реалістичністю свого творіння. Гільєрмо – велика дитина, яка має здібності маленького бога, та можливість створювати свої світи, хоч поки і віртуальні. Власне, як і кожен режисер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here