“Таносу буде непереливки”: прем’єра Капітана Марвел

0
307


Допоки ненависники феміністок та жінок загалом активно закидають епатажну картину про Капітана Марвел «гнилими помідорами» на однойменній кіноплатформі «Rotten Tomatoes», серед знатних критиків перші покази стрічки відзначились неабияким успіхом.
Безсумнівно, не обійшлось без акторського перформансу від Брі Ларсон, що власне зіграла легендарну жінку-сепергероя Керол Денверс. Хоча й не всі глядачі у захваті від однієї із фінальних картин студії Marvel, критики одноголосно висловлюють неприхований захват. Що традиційно, думка більшості від експертної оцінки суттєво відрізняється.


На українських екранах прем’єра фільму «Капітан Марвел» відбудеться уже сьомого березня. А поки, не залишається ніщо інше, як вичитувати думки кінокритиків. Одним із таких поціновувачів жінок у ролі супергероїв став Деван Коган із Entertainment Weekly. Журналіст зазначив, що із нетерпінням чекає на покоління дівчаток-прихильниць Капітана Марвел: «Я не можу дочекатись генерації маленьких дівчаток, які будуть рости на героїзмі Керол Денверс».


Не дивно, адже саме «Капітан Марвел» став першим сольним фільмом, який виконала жінка у головній ролі. Ба більше – саме жінка відтепер стане наймогутнішим супергероєм кіновсесвіту Марвел. Події фільму розгортаються ще задовго до появи першої «Залізної людини». Тоді ж у Ніка Ф’юрі було два цілих ока.

До слова, саме «Капітан Марвел» повинен стати останнім фільмом напередодні розв’язки «Війни нескінченності». І вона ж, тобто головна героїня стрічки, зіграє вирішальну роль у ході подій. Саме із нею спробував зв’язатись через пейджер Нік Ф’юрі до моменту власного зникнення. Якщо взяти до уваги відгуки шанувальників після перегляду картини, фінал буде на її боці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here