“Таємний щоденник Симона Петлюри” трейлер фільму

0
675

Нещодавно Держкіно презентувало трейлер повнометражного художнього фільму Олеся Янчука “Таємний щоденник Симона Петлюри”. Прем’єру стрічки заплановано на осінь 2018 року.
“Це був час, коли вирішувалася доля української держави. Історична драма охоплює період життя і діяльності Голови Директорії та Головного отамана УНР Симона Петлюри в, а також той час, коли Петлюра перебував у Парижі, в еміграції”, – розповіли у Держкіно про сюжет фільму.

Сюжет стрічки охоплює період життя Симона Петлюри, головного отамана військ Української Народної Республіки і лідера Директорії УНР, коли той перебував в еміграції у Парижі, до того дня, коли Петлюру вбив Самуїл Шварцбард.
Історія розповідає не лише про план знищення Петлюри, а й про останні дні його життя. Країна: Україна. Режисурою фільму зайнявся: Олесь Янчук. Сценаристи: Михайло Шаєвич, Олександр Шевченко, Олесь Янчук.
Головний продюсер: Олесь Янчук. В головних ролях: Сергій Фролов, Богдан Бенюк, Євген Нищук, Олег Треповський. Компанія: Кіностудія імені Олександра Довженка. Бюджет фільму становить: 47,2 млн гривень. За жанром фільм, історична драма.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here