Тейлор Свіфт стала головно зіркою кіноадаптації мюзиклу “Коти”

0
278


Ностальгія за минулим кінематографу не в новинку для Голлівуду. А от адаптація культових мюзиклів на великих екранах – те, на що варто звернути увагу. Здавалось би, усі чули про славнозвісний сюжет «Котів», та далеко не кожен мав змогу навідатись на Бродвей. На щастя, зовсім скоро однойменний сюжет Ендрю Ллойда Веббера стане надбанням світової культури.
Адже студія Universal Pictures таки наважилась зайнятись кіноадаптацію славнозвісного бродвейського мюзиклу за назвою «Коти». Ба більше – у мережі уже з’явився перший трейлер до очікуваного фільму, іменита кінокомпанія поширила ролик на офіційному YouTube-каналі. Акторський склад вражає своєю зірковістю, а графіка – неповторною атмосферою бродвейських постановок.


Після кількох хвилин проморолика годі й розуміти, що ти щойно побачив – трейлер до фільму чи анонс театральної постановки. З огляду на все, режисер стрічки таки зумів ретранслювати атмосферу Бродвею на великих екранах. І не тільки «костюмованість» створює особливий післясмак, але й ракурси зйомки та гра акторів.
Серед найбільш впізнаваних імен – Ідріс Елба, Джуді Денч, Іен Маккеллен, Ребел Вілсон, Джеймс Корден та Тейлор Свіфт, якій дісталась одна із головних ролей фільму. Що цікаво, до кінопрем’єри «Котів» доведеться чекати не так вже й довго. Стрічка з’явиться н великих екранах уже у грудні цього року. А в українських кінотеатрах дебютує на початку січня.

Що ж, зважаючи на трейлер, «кіновистава» буде яскравою та вкрай своєрідною, з огляду на сюжет історії. До слова, в оригінальному мюзиклі йдеться про котячий бал, на якому кішки із «Племені обраних» обирають собі нового ватажка. Він же, той обраний, отримає безумовне право потрапити до котячого раю, а після – переродитися.
Режисеру кінокартини Тому Хуперу не звикати до настільки красномовних сюжетів, зважаючи на одну із його попередніх робіт за назвою «Король говорить!». Єдине, що поки залишається без відповіді – у чому полягатиме новизна кіноадаптації «Котів».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here