Трагічний фінал “Месників” у новому трейлері

0
517

Буде багато флешбеків до «Капітана Америки» та «Залізної людини» – натякається у новому трейлері до завершальної битви месників. І, нарешті, розголошено офіційну назву продовження «Війни нескінченності».

Четвертий фільм «Месників» отримав назву «Фінальна гра». Що зовсім не дивно, оскільки у попередній частині був момент, у якому Доктор Стрендж після використання каменю часу сказав, що «ми зараз на етапі фінального поєдинку». Завдяки можливостям магічного артефакту глядачі дізнались, що задля перемоги необхідна велика втрата. Тим не менш, трейлер обіцяє усе, окрім тріумфу.
Дирекція стрічки – брати Руссо – представили тизер зранку на своїй офіційній сторінці у Twitter із повідомленням: «Для тих, хто був тут із самого початку. Для тих, хто приєднався до нас на шляху. Для найвідданіших прихильників кіновсесвіту. Цей трейлер для вас… З великою любов’ю і вдячністю за ваше терпіння, брати Руссо».

Відеоролик майже не представив інформації стосовно майбутнього фільму, натомість до моторошного невпізнання показав «оновлений» супергеройський світ. Не було ніяких монологів від Таноса, жодних героїчних подвигів і натяків на щасливий кінець. Трейлер лише вкотре «вшанував пам’ять» втрачених героїв.
Самотній Тоні Старк записує своє останнє повідомлення коханій Гвінет Пелтроу. «Частина мандрівки – кінець», – невже цими словами персонаж анонсує свій завершальний акт у кіновсесвіті Marvel? Тим часом, Стів Роджерс оплакує померлих у штаб-квартирі месників – разом із Брюсом Беннером, Чорною вдовою і Тором.

Найбільш душероздираючим моментом виявились кадри із Клінтом Бартоном. Імовірно, у період його відсутності на війні, він втратив свою сім’ю. І тепер Соколине Око може стати цілковито іншим «героєм», якщо він взагалі ним залишиться. Що стосовно Таноса – суперзлочинець насолоджується плодами свого творіння на власній планеті, де його колишня броня стала звичайним опудалом.
Прем’єра завершальної картини «Месників» очікується на 26 квітня 2019 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here