Трейлер довгоочікуваного та фінального фільму “Месники: Завершення”

0
532

Подробиці сюжету, як і точна назва четвертої частини Месників тримаються у секреті. Про події, що розгортатимуться, можна судити лише зі списку акторів, які з’являться у стрічці. До супергероїв, яких ми побачили у «Війні нескінченності» долучаться Капітан Марвел (Брі Ларсон), Людина-Мураха (Пол Радд) та Оса (Еванджелін Лілі).
Фантастичний бойовик «Месники 4» – це продовження фільму «Месники: Війна нескінченності» і 22 за рахунком фільм Кінематографічного всесвіту Marvel. Про майбутній фільм та дату його релізу було оголошено ще у 2014 році. Роком пізніше стало відомо, що режисурою третьої та четвертої частин Месників займуться Ентоні та Джо Руссо. Робоча назва стрічки – «Мері Лу 2».

За словами Ентоні Руссо остаточну назву не будуть оголошувати тривалий час, оскільки це у значній мірі пояснить сюжетну лінію. Зйомки бойовика проходили одразу після зйомок попередньої частини фільму – з серпня 2017 по січень 2018 року у Атланті, штат Джорджія. Наступний етап зйомок проводився влітку 2018. На великі екрани фільм “Месники: Завершення” вийде в кінці квітня цього року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here