Трейлер фільму “Веном” з Томом Харді

0
1026


Том Харді повертається на великі екрани з блокбастером “Веном”, якщо ви любите комікси Marvel – безумовно повинні його подивитись. Нас чекає історія журналіста Едді Брока (того самого, якого викрив Пітер Паркер).
В його тіло вселяється інопланетна істота – паразит Веном, який був придуманий ще в 1988 році. Едді знаходить небачені можливості, але разом з тим і змінюється назавжди, перетворившись в безжального монстра.

Головний герой фільму – Еді Брок (Том Харді). Мати померла, народжуючи його, а батько, так і не прийнявши втрату, відверто недолюблював сина. Еді став успішним журналістом, проте невдачі посипалися на нього одна за одною. Йому діагностували рак, його сенсаційна стаття виявилася брехнею з вини Людини-павука, ще й дружина кинула.
У пошуках розради Еді прийшов до церкви. Він дійсно знайшов новий сенс життя, але зовсім не так як того очікував. Тут його знайшла інопланетна істота, здатна жити тільки в чиємусь тілі. Симбіот заморозив розвиток хвороби і подарував людині надздібності. А як їх застосувати Еді довго не роздумував – звичайно ж проти Людини-павука, винуватця багатьох своїх бід.
Плани зняти фільм «Веном» про головного противника Людини-павука озвучувалася ще з 2007 року. На головну роль затвердили Тома Харді, номінанта на премію “Оскар” за кращу чоловічу роль другого плану у фільмі «Легенда Г’ю Гласса». Режисурою займеться Рубен Флейшер (зняв фільм “Вітаємо у Зомбіленді”).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here