Трейлер комедійного фільму “Крутий татусь”

0
925

Є такі хлопці, які люблять жити за рахунок своїх жінок. Абсолютно таким же можна назвати Андріана, адже він цілими днями розважається, нічого корисного не робить і не має ані найменшого бажання працювати. Його дівчина Мод – повна протилежність: красуня, дуже розумна й успішна, має багато амбіцій. Вона відчуває, що колись захоче сім’ю, а Андріан явно не найкращий вибір, щоб він був батьком їхніх дітей.

Тому Мод вирішила розірвати стосунки з цією великою дитиною. Але Андріан так просто не здається – він відмовився з’їжджати з квартири дівчини та знайшов собі роботу – вирішив організувати ясла на дому, не маючи досвіду роботи з дітьми. Чому їх може навчити цей телепень – незрозуміло, але це стане для хлопця відмінним уроком з життя з дітьми. Може, і Мод його простить.
Режисером фільму став Максим Ґоваре. Прем’єра комедійного фільму в Україні відбудеться в лютому цього року, в світі прем’єра почалася з грудня 2017 року. В головних ролях знімалися: Венсан Ельбаз, Лоранс, Жан Франсуа Кейрі, Грегорі Фетуссі та інші. Фільм обіцяє бути цікавим та надзвичайно веселим, отож з нетерпінням чекаємо на прем’єру фільму.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here