Трейлер комедійного фільму “Ти квач!”: Поки дорослий – грай

0
758

П’ять друзів дитинства люблять грати в квача. І цю традицію вони принесли в доросле життя. Кожен травень припадає бути напоготові – тебе можуть зробити квачом навіть в самий невідповідний момент, на похоронах батька або під час народження дитини.
З усієї компанії одному Джеррі вдавалося кожен раз уникати цієї долі. Тепер у нього весілля, гра може незабаром закінчитися, тому друзі з особливим азартом беруться за можливість дістати Джеррі.

Для Джеффа Томсіка це режисерський дебют. “Ти квач”» – екранізація реальної історії, розказаної в The Wall Street Journal в січні 2013-го про друзів, які грали в квача кожного лютого протягом 28 років. Фільм “Ти квач” вийшов в український прокат 28 червня, отож поспішайте в кінотеатри.
Стрічка вийшла двоякою. З одного боку – вона може похвалитися цікавою ідеєю і енергійним сюжетом. З іншого боку – як така кульмінація відсутня, а є лише низка певних подій, з історії можна було вичавити значно більше.

Що стосується гумору, то тут теж не все однозначно: є дійсно гідні гостроти, але присутні недоречні приколи і жарти нижче пояса. Частково це компенсують хороший музичний ряд і цікава кінцівка.
Картина трохи пародіює шпигунські бойовики за допомогою стилізованих сцен, обігравання стереотипних сюжетних ходів та діалогів. Хоча ця лінія теж недотягнула, якщо вже взялися, то відповідних елементів можна було б зробити більше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here