Трейлер нової української комедії “Скажене Весілля”

0
777

Годі й шукати більшого патріота, ніж пан Василь (Назар Задніпровський). Його гордість – донька Катя (Поліна Василина) – яка вчиться у Сорбоні. Із Франції дівчина надсилає радісну звістку: вона покохала кардіохірурга Франсуа (Джиммі Воха-Воха) і вони їдуть на Україну аби зіграти весілля.
Про те, що це буде небачене досі свято, Василь встиг розповісти всім. Усі сили чоловік вкладає в підготовку, не жаліючи нічого для доньки та її коханого. Аж поки він не побачив Франсуа. Темношкірий юнак його Катрусі не пара. Та й що люди скажуть? З іще більшим завзяттям та наснагою Василь робитиме усе, аби завадити весіллю.

Українська комедія “Скажене весілля” є продюсерським дебютом Юрія Горбунова. Режисерське крісло посів Влад Дикий. Бюджет стрічки складає майже 11 мільйонів гривень., із яких понад 3 мільйони гривень надала держава. Зйомки розпочалися 31 травня на Київщині і закінчилися у липні.
Частина подій фільму розгортається у Франції. Французькі вулиці та квартири відтворювали у Києві. На великих екранах фільм “Скажене весілля” можна буде побачити на початку жовтня цього року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here