У кінотеатрах з’явиться змінений фінал четвертих “Месників”

0
322


І знову в кіно, але цього разу із інтригуючою сценою після титрів. Фінальна картина епічної Війни Нескінченності виходить у повторний прокат. Що унікально, не обійшлось без певних змін. Не варто хвилюватись, основний сюжет ніхто чіпати не буде. Втім, очільник кіностудії Marvel Кевін Файгі анонсував, що дещо таки у фіналі фільму зміниться. Точніше – після його завершення.
Усім відомо, що фінальна частина «Месників» стала першим фільмом із кіновсесвіту Marvel, що обійшовся без сцени після фінальних титрів. Втім, коли шанувальники уже відійшли від захвату та почали шукати бодай які-небудь новини про розширення всесвіту супергероїв, вони з’явились. Тільки-от доведеться знову піти у кіно на «Месників», щоб остаточно з’ясувати, яке майбутнє чекає на улюблених супергероїв.

Про подібне нововведення керівник однойменної студії розповів в одному зі своїй інтерв’ю. Також Кевін Файгі додав, що «оновлений» фільм з’явиться у кінотеатрах уже з наступного тижня. Не виключено, що подібне рішення виникло у зв’язку із приголомшливими касами перших кінопоказів. Не виключено, що усі ті ж прихильники прийдуть до кінотеатрів знову, щоб дізнатись, що відбудеться після «чорного екрану».
Жодних подробиць, тільки дата – 28 червня. Із цього розпочав свою гучну заяву Кевін Файгі. Лише згодом очільник Marvel додав, що наступний прокат вийде у дещо «розширеній» версії стрічки. Хороший маркетинговий хіт, що не кажи. За словами сценаристів, лише повторний прокат зможе нарешті розставити усі крапки над «і» у долі месників та прокласти хороший старт для початку нових історій.

«Не йдіть одразу після завершення фільму, там після титрів буде додаткова сцена, скромна шана традиції і кілька сюрпризів прихильникам культової франшизи», – зазначає Кевін Файгі. Зважаючи на те, що наступного тижня з’явиться у кіно також «Людина-павук: Далеко від дому», не складно здогадатись, що сцена після титрів пов’язана саме із очікуваною прем’єрою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here