У Людини-павука з’явиться конкурентка

0
550

Останнім часом модною й успішною є тенденція знімати фантастичні фільми з жінками в головній ролі. Наприклад, «Диво-жінка» від DC отримала максимально позитивні відгуки від критиків (93% на Rotten Tomatoes) й заробила величеньку суму у прокаті (більше 400 млн. доларів). Або ж нові «Зоряні війни» від LucasFilm, де у головній ролі Рей, дівчина-джедай – 91% на RT й більше 600 млн. доларів.
Схоже, що компанія Sony Pictures намагається досягти такого ж успіху, як і конкуренти. Нещодавно стало відомо, що до її кіновсесвіту приєднається нова героїня – Жінка-павук, як повідомляє The Hollywood Reporter.
«Жіночий аналог» Людини-павука матиме такі ж суперздібності. Звати нову героїню Гвен Стейсі, і вона раніше з’являлася у мультфільмах про доброзичливого сусіда. У коміксах про Павучка вона була його першою дівчиною, й загинула.  Проте зараз, коли пройшло доволі багато років із смерті цієї героїні в коміксах, її вирішили «воскресити» й наділити суперздібностями.

Відомо, що сценаристом фільму стане Бек Сміт, який раніше був продюсером картини «По вовчим законам». Наразі він вже працює над сценарієм до нового фільму від  Sony.
Виконавчим продюсером стрічки буде Емі Паскаль, яка займала цю посаду раніше, й долучалась до роботи над «Людиною-павуком: Повернення додому», «Веномом» й «Мисливцями за привидами».
Коли фільм про Жінку-павука з’явиться на великих екранах, на жаль, не відомо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here