У мережі з’явились перші кадри нового фільму про “Термінатора”

0
301

Голлівудська кінокомпанія “Paramount Pictures” опублікувала “свіжі” фотографії з майбутнього фантастичного бойовика “Термінатор: Фатум”. На них зображені культові актори відомої стрічки: Арнольд Шверценеггер та Лінда Гамільтон, а також нові герої. Реліз фільму заплановий вже на листопад 2019 року.
Режисером стрічки став Тім Міллер, американський мультиплікатор та автор фільму про “Дедпула”. Відомо, що стрічка продовжить події картини “Термінатор 2: Судний день”, показуючи події через десятки років, аби актори, над якими владний час, “вписалися” у сюжет. Те, що сталося, починаючи з третьої частини фільмів, буде проігноровано.

Поки що творці не розголошують основго сюжету стрічки, але фани не сумніваються, що вона стане такою ж популярною, як і всі попередні. Окрім Т-800 і Сари Коннор, у фільмі будуть і нові персонажі, яких зіграють Дієго Бонета, Маккензі Девіс, Габріель Луна, Наталія Рейес, Джуд Коллі. Раніше повідомляли, що у “Термінатор: Фатум” може з’явитися і Роберт Патрік, який у другій частині зіграв роль рідкометалічного робота Т-1000.

Раніше режисер майбутньої стрічки прокоментував: “Робить і розриває фільм те, що я дбаю про персонажів. Я впевнений, що кожен режисер говорить про це, але я дійсно намагався зосередитися на стосунках цих персонажів один з одним.
Лінда повернулася, що робить цю частину “Термінатора” свіжою. Ця історія може продовжуватися тільки з нею в ролі Сари Коннор. Це найважливіше для мене. Лінда переосмислила цього персонажа таким чином, що вона водночас зашилається колишньою і водночас приность щось нове у цю роль”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here