Учасник гурту “One Direction” може зіграти принца у ремейку “Русалоньки”

0
492

Для Голлівуду не за рідкість переосмислення культових сюжетів. Глядач полюбляє ностальгувати, а фільммейкери воліли б не вигадувати велосипед знову. У результаті – на великих екранах один за одним з’являються так звані персонажі «із минулого». То повз стрічку кіноновин «пролетів» Дамбо, то всі гуртом подались переглядати «Аладдіна» із «живими» акторами.
І, що очікувано, Голлівуд не спинився на досягнутому. У мережі вже із гучністю заявили про майбутню прем’єру оновленої кінокартини про усім відому русалку Аріель. Тож, зовсім скоро Disney представить персонажа із казок у сучасній інтерпретації, що з’явиться на великих екранах у форматі фільму зі справжніми акторами. Втім, не лише цим здивує ремейк до мультика із далекого дитинства.


Як раніше зазначалось, русалоньку Аріель зіграє 19-річна R&B-співачка зі Сполучених Штатів, Голлі Бейлі. Рішення взяти на головну роль темношкіру акторку режисер проекту Роб Маршалл ще давно офіційно узгодив зі студією Disney. Проте тільки цими днями стало відомо ім’я тієї, кому доведеться втілити в життя мультиплікаційного персонажа із далекого 1989-го.
Сам же творець фільму зазначає, що юна Голлі поєднує саме ті риси, які характеризують усім відому русалоньку Аріель – «ту рідкісну комбінацію духу, серця, молодості, невинності з внутрішнім змістом плюс розкішним голосом». Варто також зауважити, що перед співачкою вперше випала нагода взяти участь у настільки масштабному кінопроекті.

Що стосовно ролі принца, вона поки залишається вакантною. Раніше ходили чутки, що ним може стати один із представників вкрай популярної сьогодні корейської поп-музики. Зараз же у мережі з’явились більш вірогідні дані. Подейкують, принца Еріка може зіграти культовий британський музикант, учасник гурту «One Direction» – Гаррі Стайлз.
І поки контракт перебуває на стадії переговорів, преса невпинно обговорює майже сформований акторський склад майбутнього фільму. Про русалоньку вже знаємо. Роль Урсули дісталась Меліссі Маккарті, зірці фільмів «Шпигунка» та «Піймай шахрайку, якщо зможеш».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here