Український фільм “Стрімголов” (трейлер)

0
712


“Стрімголов” – це історія ірраціонального кохання двох людей під час великих змін у країні. Антон – 27-річний колишній вундеркінд-музикант, що не зміг впоратися з покладеними на нього сподіваннями.
Він повертається додому після кількарічного навчання у Швейцарії і п’яти місяців, проведених в психо-неврологічному диспансері під Києвом, де він лікувався від алкогольної залежності. На ці 5 місяців припадає «зима, що нас змінила» 2013-14 років.

Тож нове життя означає для Антона не тільки відсутність друзів, колишніх звичок і справи всього життя – музики, а й будь-яких правил, за якими можна вписатися у нову реальність. Його дідусь, людина суворих принципів, забирає хлопця до себе, далеко від принад великого міста.
Одного разу Антон зустрічає Катю, яка, як і він, намагається знайти своє місце в житті. Катя – одна з тисяч дівчат, які винаймають мікрокімнати в кам’яних джунглях Троєщини, за два дні мала б їхати до Берліна зі своїм бойфрендом, німецьким фотокором. Випадкова зустріч Каті і Антона змінює все.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here