“Український Голлівуд”: вийшов новий трейлер фільму Захар Беркут

0
574

Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. На підступах до Карпат військо зупинилося, готуючись перетнути гори. Якось вночі двоє місцевих мисливців – брати Беркути – пробираються до ворожого табору та звільняють бранців. Розлючений хан готовий стерти з лиця землі усі карпатські поселення. Та у Захара Беркута (Роберт Патрік) є свій план як цьому протистояти.
Історична драма «Захар Беркут» – це екранізація однойменного твору Івана Франка, який побачив світ у 1883 році. Повторно екранізувати сюжет взявся режисер Ахтем Сейтаблаєв. Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. грн. із необхідних 75 млн. грн. із державного бюджету.

Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річард Ронат. Основні зйомки проводились у Карпатах, зокрема на озері Синевир та Манявському водоспаді.
Довгоочікуваний фільм «Захар Беркут» на великих екранах з’явиться з 10 жовтня 2019 року. Жанр: драма, історія. Режисер фільму: Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн. В головних ролях: Роберт Патрік, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Томмі Фленаган, Олег Волощенко, Поппі Дрейтон, Алекс МакНіколл.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here