Усі жахи, які варто знати зі зйомок фільму “Леон кіллер”

0
1120

Легендарний кінофільм “Леон кіллер”, що 1994 року, підкорив серця багатьох людей по всьому світу. Він займає 29 місце із 250 найкращих фіьмів усіх часів. Сюжет розповідає про найманого вбивцю, який захистив маленьку дівчинку, сім’ю якої перестріляв коп-наркоман (Гарі Олдмен), бо батько дівчинки мав великий борг перед ним.
Отже, що варто знати про фільм? По-перше, сценарій був написаний майже на вулиці, чи сидячи десь у пабі, всього за якісь тридцять хвилин. Писався він саме під Жана Рено (Леона). Натхненний сюжетом фільму “Нікіта”, де Рено зіграв “чистильщика”, який замітав сліди вбивства тим, що розчиняв людей у кислоті, режисер вирішив розкрити цього персонажа ще більше у окремій стрічці.

Але, були і неприємні невідомі подробиці, що стосувалися маленької, 11-річної Наталі Портман. По-перше, паління, по-друге, стосунки майже сорокарічного чоловіка із 13-річною Матільдою (Портман). Бессон хотів зняти відверті сцени кохання, а це, як відомо, схоже на педофілію у чистому вигляді. Батьки Наталі наполягли на відміні такої версії.
Та, сам Люк був одружений на 15-річній дівчинці, коли йому було 32 роки, отже, відносини такого характеру для нього були поштовхом для вплітання такого формату спілкування.
Також, фільм має розширену версію, де є 25 хвилин епізодів досить еротичного характеру та сцен, про які ми ніколи не знали. Наприклад, коли у ресторані Матільда напивається та лізе цілуватися до Леона.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here