Уже відомий зірковий склад стрічки про Скубі-Ду

0
308

Щоб не вигадувати велосипеду, режисерський бомонд Голлівуду активно подався до переосмислення «старого». Як результат, улюбленець з дитинства Скубі-Ду знову з’явиться на великих екранах із «живими» акторами та у форматі фільму.
Культова американська акторка, що зіграла далеко не в одній мелодрамі від Ніколаса Спаркса, тепер з’явиться в образі мультиплікаційного персонажа. Вона, Аманда Сейфрід, уже переглядає свій гастрольний графік на найближчі кілька років. Адже, за усіма свідченнями, акторка-девіс-співачка невдовзі зіграє одну із головних ролей в оновленому сюжеті стрічки «Скубі-Ду».

Відтак, найближчим часом дівчина не вийде на велику американську сцену із композиціями Аббі. Але у травні 2020 року вона стане одним із підлітків-мисливців на монстрів за черговим переосмисленням давньої франшизи про балакучих собак. Подейкують, Сейфрід зіграє Дафну Блейк – одну із головних жіночих ролей фільму. Нагадаємо, із головних особливостей персонажа є манія рожевого кольору та об’єктивізація жіночності.
Ім’я актора, що зіграє «недалекого», але неабияк привабливого бойфренда Дафни теж відоме. Ним, тобто Фредом Джонсом та затятим прихильником блакитного, стане один із іменитих голлівудських красунчиків Зак Ефрон, відомий за ролями у стрічках «Рятівники Малібу», «Щасливчик» та «Ця незручна мить». Сейфрід же здобула особливої популярності у кінокартинах «Мамма Міа!».

Так чи інакше, поки можна тільки здогадуватись, на яку дату призначать прем’єру очікуваного фільму про Скубі-Ду. Втім, якщо зважати на чутки, це відбудеться зовсім згодом – у травні наступного року. Що стосовно інших персонажів із «фантастичної п’ятірки», то жодних подробиць поки не відомо. Єдине можна сказати напевне: акторський склад обіцяє бути зірковим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here