В Україні відбулася прем’єра найочікуванішого історичного фільму

0
452


В Україні стартував прокат найдорожчого та ймовірно найочікуванішого українського фільму “Захар Беркут”, режисером якого є не менш відомий Ахтем Сеітаблаєв. Про це йдеться на Facebook-сторінці кінострічки.
Як відзначається, події фільму розгортаються в 1241 році, саме тоді, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою прийшла в українські Карпати, водночас все руйнуючи на своїй дорозі.
Зауважимо, що фільмі знялися й знамениті закордонні актори. Так, одну із головних ролей у стрічці зіграв Роберт Патрік, який відомий за роллю рідкого термінатора з другого фільму про робота-кілера, Томмі Фленаган з серіалу “Гострі козирки” і колишня ірландська топмодель Еліссон Дудді.

А вже у четвер, 10 жовтня по всій Україні розпочався прокат стрічки, яка обійшлася у близько 4 мільйони доларів. Слід зауважити, що деякі українці вже встигли відвідати кіно та розповідаю, що їм сподобалося:
“Чесно кажучи, мені картина сподобалася. Нарешті в нас з’явився гарний історичний екшин та ще й по мотивах відомої повісті Івана Франка “Захар Беркут”. Щоправда, без літературної основи мало що залишилося: головні герої та деякі ключові події”, – поділився враженнями журналіст “Вести” Микола Міліневський. Щоправда, сподобалося не всім, так журналіст видання “Сегодня” Олксандр Панченко зізнався, що кіно вийшло поганим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here