Відома назва нової частини фільму “Месники”

0
564

Залишається тільки 6 місяців до прем’єри нового фільму про супергероїв, і з кожним днем цікавість фанів до нього зростає. Всіх цікавить одне: яка назва буде у нової кінокартини?
Схоже, що режисери, брати Руссо, вирішили тримати інтригу до останнього – ще ніколи фанатів не змушували чекати так довго. І, скоріше за все, назви ми не дізнаємося до самої прем’єри фільму – вже підтверджено, що вона містить у собі спойлери.
Відомо також те, що назва буде запозичена, або адаптована із певної серії коміксів. Так було з попередніми картинами про супергероїв – «Ера Альтрона», «Громадянська війна», – назви цих кінофільмів взяті із різних сюжетних арок. Але на яку назву випаде вибір братів Руссо цього разу?

Фанати пропонують такі найменування: «Секретні війни», «Бійся себе» і одна із ймовірних, «Рукавиця безкінечності». Це заголовок до коміксу 1991-року, в якому частково повторювалася історія сучасних «Месників». Також можливою є «Анігіляція».
Навколо цієї назви крутиться фанатська теорія: це слово неодноразово згадувалося у діалогах Месників у різних лентах, і для більшості прихильників супергероїки вона видається дуже драматичною і підходящою для фільму, що завершить цілу епоху кінокартин від Марвел.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here