Відоме ім’я актора, що зіграє першого гея кіновсесвіту Marvel

0
392

Світ супергероїв із коміксів змінюється не менш стрімко, ніж реальність за рамками великих екранів. Відтак, стрічками про жінок-надлюдей уже нікого не здивуєш. Допоки у кінотеатрах «Капітан Марвел» започатковує нову епоху у свідомості глядача, Голлівуд готується до зйомок не менш карколомної франшизи.
На цей раз, у центрі уваги опиниться представник ЛГБТ-спільноти. Так, у майбутньому ні хто інші, як геї та «звичайні» супержінки рятуватимуть світ. Двозначно, правда? Відоме також ім’я актора, якому випала нагода стати супергероєм гомосексуальної орієнтації.

Іменитий голлівудський красень стане новим персонажем із всесвіту Marvel. Він, Люк Еванс, відомий завдяки ролям у культових кінокартинах «Хоббіт» та «Красуня і чудовисько». А ще, його обличчя з’являлось у шостій частині «Форсажу», «Мушкетерах», «Дівчині у потягу» та багатьох інших американських стрічках.
Генеральний директор студії Marvel офіційно підтвердив чутки про те, що зовсім скоро глядач побачить гея в образі супергероя. Ба більше – одним представником ЛГБТ-спільноти вони не обмежаться. Очільник кінокомпанії Кевін Файні анонсує, що персонаж з’явиться в очікуваній кінокартині «Вічні». Наразі ж студія займається його пошуками. Marvel орієнтується на акторів, що і в реальному житті позиціонують себе геями.

Ймовірно, своєрідним першовідкривачем таки стане Люк Еванс – він же відкритий гей серед голлівудського бомонду. Що цікаво, один із дійсних та відомих усім персонажів кіновсесвіту згодом теж здійснить камінг-аут, обіцяє Файні.
За підозрами шанувальників, лесбійкою може виявитись та ж Капітан Марвел. А от стосовно гомосексуала, найкраще під цю роль «пасує» Геркулес із його бурхливим минулим у коміксах. Нагадаємо, за одною із версій, усім відомий напівбог зустрічався із Росомахою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here