Відомі прем’єрні дати виходу стрічки “Аквамен-2”

0
399

Продовження неабияк касової стрічки від кіностудії DC буде. Творці фільму уже призначили часові рамки виходу другої частини «Аквамена». Відбудеться це не скоро. Так чи інакше, картини з кіновсесвіту DC тісно переплітаються між собою, випереджати події «Ліги справедливості» не вдасться.
Цієї середи компанія Warner Bros. офіційно оголосила про продовження фільму про «повелителя морів». Ба більше – уже відомі перші прем’єрні дати. Вихід стрічки фільммейкери призначили на 16 грудня 2022 року.

Новини випереджають самі себе. Не дивно, що утворилось стільки метушні навколо чи не найбільш касового фільму року. Хто досі не чув, перша частина «Аквамену» зібрала 1,1 мільярд доларів прибутків та стала найвигіднішим фільмом в історії DC. Лише всередині країни «Аквамен» зробив 335 мільйонів доларів, здобувши друге місце за «касовістю» у Сполучених Штатах. Звичайно, після приголомшливих прибутків від показів «Диво-жінки» у 2017 році.
Поки не відомо, повернеться Джеймс Ван до свого режисерського крісла, чи дасть попрацювати іншим «бажаючим». Хоча, складно уявити, що після настільки високих прибутків хтось дозволить режисеру покинути своє робоче місце.

Що стосовно календаря прем’єр фільмів від DC. «Шазам» із Закарі Лівай у головній ролі вийде 5-го квітня цього року. Наступною стане історія про антигероя Джокера, яку спробує втілити Хоакін Фенікс – на великих екранах з 4-го жовтня.
«Хижі птахи» із улюбленицею косплеєрів Гарлі Квін вразять глядача на початку 2020 року, 7-го лютого. Продовження уже як культових картин про Диво-жінку і Бетмена також буде, але трохи згодом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here