Враження від українського фільму “Кіборги”

0
1609

Україна, 2014 рік. Історія про справжніх героїв своєї країни. Вони тримають Донецький аеропорт імені Сергія Прокоф’єва тоді, коли ворожі сили перевершують їх чисельно в рази. Більше того, вороги вже повідомили про захоплення стратегічного об’єкта. Українці 4 місяці вже утримують об’єкт, і поки в них вірять ті, хто чекає їх вдома, вони будуть стояти до кінця.
Стратегічна група вперше прибуває на аеропорт і готова 2 тижні захищати свою країну саме тут. Це місце зведе разом музиканта, сина багатих людей, простих хлопців які хочуть тільки одного – щоб їх країна була надійно захищена, щоб їх мами, дружини, дівчата і сестри були в безпеці.

Нагадаємо, що українська військова драма «Кіборги» режисера Ахтема Сеітаблаєва зібрала 8,1 мільйона гривень касових зборів Україні вже в перший вікенд прокату. Створений за підтримки Держкіно фільм подивилося понад 106 тисяч українських глядачів.
Режисер спробував показати в кадрі “справжню” війну з лайкою, горілкою, сигаретами, характерним гумором і світоглядом військовослужбовців. Деякі солдати говорять російською мовою, деякі – українською. Але це не заважає їм подружитися заради високої мети – захисту батьківщини.
Фільм складний. Багато контекстів, думок і найдивніше слово “правд”. Але сьогодні ця картина дуже потрібна Україні і добре, що вона є. Оцінювати “Кіборгів” за якоюсь шкалою немає сенсу, адже цінність цього фільму для кожного буде своя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here