Вийшов довгоочікуваний трейлер нового фільму про “Термінатора”

0
823


Кінокомпанія “Paramount Pictures” презентувала довгоочікуваний перший трейлер до фантастичної стрічки “Термінатор: Фатум”. Вже тридцять першого жовтня фільм вийде в українських кінотеатрах: Термінатор, якого зіграв відомий 72-річний Арнольд Шварценеггер, та Сара Коннор, роль якої споконвіку належить 62-річній Лінді Гаммільтон, повертаються!
Події у новій стрічці стануть продовженням фільму “Термінатор-2: Судний день”. Режисер популярного “Дедпула” Тім Міллер та сценарист Біллі Рей покажуть, що чекає на персонажів через кілька десятків років після подій 1991.

Ключові ролі у новому “Термінаторі”, окрім зазначених вище акторів, зіграли Дієго Бонета, Наталія Рейес, Гебріел Луна, Джуд Коллі та Маккензі Девіс. Однак, сподівання фанів себе не виправдали. Новий трейлер сподобався далеко не всім юзерам на Youtube:
“Цей трейлер не змушує мене дивитися цей фільм”, “Я повинен сказати, що на перший погляд це не виглядає дуже круто, хоч я і фанат Термінатора”, “Залиште це, ви що не бачите, що це вже віджило?”, “Чесно кажучи, це виглядає жахливо, порівняно з попереднім фільмом”.
Так чи інакше, на новий фільм про Термінатора чекають у всьому світі. Лінда Гаммільтон (Сара Коннор у фільмі) у квітні на “CinemaCon” зазначила: “Минуло майже 30 років з того моменту, як я вперше вступила в взуття Сари Коннор, персонажа, який безсумнівно змінив моє життя.
І тільки сценарій, історія, режисер може повернути мене в цей світ –ідеальний збіг подій. Одного разу в житті, або, можливо, двічі, відбувається подія, від якої ви не можете відвернутися. І для мене це той момент”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here