Вийшов фінальний трейлер стрічки “Люди Ікс: Темний Фенікс”

0
239


Кінокомпанія “20th Century Fox” оприлюднила фінальний трейлер одного з найочікуваніших блокбастерів 2019 року. “Люди Ікс: Темний Фенікс” – вже дванадцятий фільм у серії. В українських кінотеатрах прем’єра стрічки відбудеться вже зовсім скоро – 6-го червня.
За сюжетом дія вудбувається у 1992 році, через 10 років після подій частини “Люди Ікс: Апокаліпсис”. Персонажі Нічний Змій, Шторм, Звір та Містік отримують визнання і стають національними героями. Їхній лідер Чарльз Ксав’є “процвітає”, “купається” в популярності і навіть прикрашає обкладинки журналів. Він вирішує відіслати своїх учнів-супергероїв на більш серйозні та небезпечні місії.
Упродовж однієї з них вони перебувають у космосі, де у супергероїню Джин Грей вселяється зловісний Фенікс. Сили дівчини зростають з неймовірною швидкістю, і управління ними стає для Джин неабияким завданням. Коли все виходить з-під контролю, перед супергероями постає серйозний вибір, кого рятувати: члена своєї команди чи все людство.

Головну героїню Джин Грей зіграла зірка “Гри Престолів”, 23-річна Софі Тернер. Роль професора Ікс виконав Джеймс Мак-Евой, Магнето зіграв Майкл Фассбендер, Звіра – Ніколас Голт, Містік – Дженніфер Лоренс, Циклопа – Тай Шерідан, Шторм – Александра Шіпп, Нічного Змія – Коді Сміт-МакФі, Ртуть – Еван Пітерс та інші.
Режисером стрічки став відомий продюсер та сценарист 45-річний Саймон Кінберг, а композитором – Ганс Циммер.  У описі до трейлеру вказано, що стрічка стане найбільш динамічною та емоційною з усіх фільмів про “Людей Ікс”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here