Вийшов новий довгоочікуваний трейлер фільму “Веном”

0
732

“Веном”  — американський супергеройський фільм фільм режисера Рубена Флейшера, що має вийти 2018 року. У головних ролях Том Гарді, Мішель Вільямс, Різ Ахмед. В тіло журналіста Едді Брока (Том Харді) вселяється розумна істота інопланетного походження. Тепер він Веном – один з найвідоміших антигероїв всесвіту Людини-павука.

У червні 2017 року президент Marvel Studios Кевін Файгі підтвердив, що, оскільки фільм був єдиним проектом Sony, то у Marvel не було планів екранізувати “Венома” у КВМ. Однак, продюсер Емі Паскаль незабаром заявила, що Sony має намір зробити так, щоб події в їх фільмах відбувалися у “тому ж світі”, що й у фільм “Людина-павук: Повернення додому”, описуючи їх як “додаток” до цього світу.
Вона сказала, що нові фільми будуть перетинатися один з одним, і що у фільмах може з’явитися Людина-павук Голланда. Різ Ахмед вів переговори про приєднання до проекту у серпні.
У вересні Мішель Вільямс вступила у переговори, щоб виконати роль окружного прокурора і коханки Брока. До жовтня Дженні Слейт вела переговори про свою участь в картині, Келлі Марсел написала останні чернетки сценарію, в той час як Рід Скотт увійшов у переговори про участь у зйомках.
Вперше фільм мають продемонструвати 4 жовтня 2018 року у низці країн світу, у тому числі у широкому кінопрокаті в Україні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here