Вийшов новий трейлер драматичного фільму “Судити по совісті”

0
420


Головний герой фільму – темношкірий юрист Брайан Стівенсон (Майкл Б. Джордан). Усе своє життя він присвятив пошуку справедливості. Особливо у випадках, коли утисків зазнавали найбільш незахищені верстви населення. До його рук потрапляє справа Уолтера Макмилліана (Джеймі Фокс). Це темношкірий чоловік, який роками наполегливо працював та ростив з дружиною дев’ятеро дітей.
Його звинувачують у вбивстві, попри те, що на момент його скоєння Уолтер був в людному місці у товаристві друзів. Драма «Судити по совісті» ґрунтується на історичних подіях. Адвокат Стівенсон нині є професором юридичного факультету Нью-Йоркського університету, засновником та директором «Ініціативи рівного правосуддя».

Його зусиллями у США скасовано можливість виносити смертельні вироки особам, що не досягли 18 років. Юрист сам виступив співавтором сценарію до фільму про себе. Режисерське крісло посів Дестін Креттон («Скляний замок»). На великих екранах фільм «Судити по совісті» вийде з 9 січня 2020 року. Жанр: драма. Режисер фільму: Дестін Деніел Креттон. В головних ролях: Брі Ларсон, Майкл Б. Джордан, Джеймі Фокс, Тім Блейк Нельсон, О’Ши Джексон молодший.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here