Вийшов перший трейлер фільму “Людина-павук: Далеко від дому”

0
435


Компанії Sony Pictures і Marvel Studious показали перший трейлер майбутнього Супергеройського фільму “Людина-павук: Далеко від дому”, що є прямим продовженням картини Людина-павук: Повернення додому (2017), яка стала третім перезапуском знаменитої франшизи про одне з найвідоміших супергероїв Marvel , і 23-м за рахунком фільмом кінематографічного всесвіту Marvel.
Як ми раніше дізналися, нинішній перезапуск “Людини-павука” режисера Джона Воттса з Томом Холландом в головній ролі буде складатися мінімум з трьох фільмів.
Дія Spider-Man: Far From Home розгорнеться вже після подій настільки очікуваної четвертої частини “Месники: Фінал”, що є продовженням картини “Месники: Війна нескінченності” 2018 року і завершальної третьої фази Marvel Cinematic Universe.

За сюжетом, Пітер Паркер в уже звичному виконанні Холланда разом з друз’ями відправляються на літні канікули до Європи. Там Пітер об’єднується з Містеріо, щоб битися з елементалями, істотами, що викликають стихійні лиха і руйнування по всьому світу. Відразу заспокоїмо, що в трейлері немає ніяких спойлерів до фільму “Месники: Фінал”.
Крім Холланда до своїх ролей повернуться Майкл Кітон (Стервятник), Зенден Марі Штёрмер Коулман (Мішель “Ем-Джей” Джонс), Маріса Томей (тітка Пітера Паркера). Також у фільмі ми побачимо Джейка Джілленхол, який зіграє Містеріо та Семюеля Л. Джексона в ролі агента Ніка Ф’юрі. Одночасно з трейлером був опублікований офіційний постер фільму.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here