Вийшов перший трейлер відомого фільму “Таксі 5”

0
1253

В цьому році виповнюється рівно 20 років з тих пір, коли вийшов перший фільм “Таксі” від Люка Бессона. За цей час встигли вийти три номерні частини, американський ремейк “Нью-йоркське таксі” c Куїн Латіфою і Джиммі Феллоном і навіть серіал за мотивами Taxi Brooklyn , закритий після першого сезону. Однак зупинятися автори франшизи не збираються і вже в квітні 2018 року на екрани вийде “Таксі 5”.
Головні герої перших чотирьох частин таксист Даніель (Самі Насері) і поліцейський Емільен (Фредерік Діфенталь) в новій частині не з’являться, передавши новим героям у спадок прокачати таксі, племінника Даніеля і комісара Жибера (Бернар Фарсі) з його незабутнім “По машинах!”.

Сюжет простий і невигадливий і по суті повторює найпершу частину – зухвала банда італійців на суперкарі Ferrari грабує ювелірні магазини і легко йде від поліцейської погоні завдяки потужності своїх автомобілів і майстерності водіїв.
Відзначимо, що “Таксі 5” стане першим фільмом серії. Легендарний француз обмежиться спільним контролем на посаді продюсера, а автором сценарію, режисером і виконавцем головної ролі одночасно стане Франк Гастамбід (Сільвіан), компанію якому складе Малик Бенталя (Едді).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here