Вийшов трейлер до фільму “Санта і Компанія”

0
664

Дія фільму «Санта і компанія» починає розвиватися в середині грудня, коли ельфи знаходяться в стадії активної підготовки до Різдва. До свята ще є трохи часу, тому Санта-Клаус впевнений, що все в черговий раз пройде за планом. А якщо і трапиться щось, то часу на усунення проблеми цілком вистачить. Але його впевненість в цьому руйнується в той момент, коли 15 грудня хворіє майже сто тисяч ельфів. Процес виробництва іграшок припиняється.

Санта-Клаус знаходиться практично в стані шоку, адже самі ельфи століттями несли відповідальність за виготовлення різноманітних подарунків для діточок. Він намагається знайти ліки, сподіваючись зцілити своїх підопічних вчасно. Але зробити це не так просто, як здається.
Щоб повернути ельфів до ладу, Санта особисто відправляється в Париж. Там він збирається знайти спеціальну пробірку з вітаміном C для кожного зі своїх ельфів. Йому потрібно відшукати дев’яносто дві тисячі таких пробірок. На місці він зустрічається з адвокатом по імені Томас і його сім’єю. Разом вони спробують врятувати новорічні та різдвяні свята.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here