Вийшов трейлер нового українського фільму “Чорний козак”

0
704


Від чоловіка (Василь Середенко), котрий пішов на війну, красуні Ганні (Марина Юрчак) залишається лише перстень, шабля та донька. Ганна відмовляє численним женихам і самостійно веде господарство та виховує дитину. Але раптом починають відбуватися дивні речі.
По ночам хтось приходить до обійстя і виконує саму тяжку роботу: оре поле, лагодить ворота… Ворожка дає Ганні зачароване яйце, здатне зробити її невидимою і дізнатися, хто приходить до неї уночі. І побачила Ганна Чорного Козака, проклятого не бачити світла сонячного.

Фільм “Чорний Козак” цілком волонтерський проект, знятий за мотивами твору Сашка Лірника.У створенні фільму було задіяно 487 учасників (з них майже 100 – діти). Кошти, зібрані від демонстрації фільму, будуть направлені на лікування поранених у АТО.
Фільм почали знімати 25 жовтня 2008 року, на екрани виходить 25 жовтня 2018. Музичні гурти, котрі були задіяні у фільмі: ДахаБраха – саундтрек фільму, зйомка у епізоді; Піккардійська Терція – “За річкою вогні горять”; Гуртоправці – “У полі”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here