Вийшов завершальний трейлер до “Аквамену”

0
474

Історія про відомого персонажа з DC-коміксів за режисерства Джеймса Вана може виявитись глибшою, ніж очікують глядачі – анонсується у трейлері.

У понеділок вранці кіностудія Warner Bros. оприлюднила фінальний трейлер до «Аквамена» та заявила про початок продажу квитків. Хоча й попередній відеоанонс тривав цілих п’ять хвилин, до чергового трейлеру додали безліч нових сцен. Загалом, вийшло три трейлери до виходу стрічки на великі екрани. І кожен із них розкрив окремі унікальні аспекти майбутнього фільму, не створюючи враження, що усе вже відомо ще до перегляду. Ролик радше заглиблює читача в істинний сенс існування Атлантиди – від іменитої стрічки очікується не менше.

Широкий спектр персонажів, зображення історії підводного світу та формування взаємовідносин між його мешканцями, обіцяють ще й добре продумані мотиви антагоніста. Чим вам не претензія на якісну кінороботу? Тим не менш, традиційно для екранізації коміксів, у фільмі наскрізною стане повномасштабна війна «світів» і, відповідно – проблема нерівності рас.
Прем’єра в Україні очікується на 13 грудня цього року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here