“Я залежний!”: Арнольд Шварценеггер розповів, чому повернувся до зйомок “Термінатора”

0
1168


Новина про те, що “Термінатор” повертається, піднесла на сьоме небо від щастя усіх шанувальників фантастичної історії. Звичайно, головною родзинкою фільму був, є і буде виконавець головної ролі 71-річний Арнольд Шварценеггер. На фестивалі “Comic-Con” у Сан-Дієго актор розповів, що змусило його вже вшосте повернутися до цієї ролі.
Нова стрічка “Термінатор: Фатум” з’явиться на великих екранах вже першого листопада цього року і стане продовженням другої частини історії “Термінатор-2: Судний день”, що вийшла у 1991 році. Режисером став Тім Міллер.
На фестивалі коміксів Арнольд Шварценеггер зізнався: “Звичайно, мені потрібно повернутися. Я залежний від Термінатора. “Термінатор” був фільмом, який дійсно запустив мою акторську кар’єру. З того моменту все змінилося в моєму житті”.

71-річний Шварценеггер каже, що вважає Термінатора одним з топ-10 унікальних персонажів серед героїв та лиходіїв у всій історії кінематографу. Також актор подякував творцю Термінатора і продюсеру нової картини – Джеймсу Кемерону.
“Я дуже щасливий, що знову є частиною цього. І що я та Лінда Гемільтон (Сара Коннор у фільмі) повернулися… Я думаю що ви будете всі здивовані цією стрічкою, тому що вона вийшла неймовірною. Коли я вперше побачив її, я був дуже вражений!”

Дія відбуватиметься майже через 30 років після події “Судного дня”. Фільм 1991 року зібрав 519,8 мільйонів доларів з кошторисом у 102 мільйони. Виконавці ролей головних героїв, Арнольд Шварценеггер та Лінда Гемільтон, настільки полюбилися публіці, що тепер ніхто не може уявити інших акторів на їхньому місці.
Як бачимо, для акторів роль у “Термінаторі” теж означає чимало. І Лінда, і Арнольд вважають цю історію невід’ємною частинкою свого життя, а повернутися – означає прожити її ще раз!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here